Reklama
Domers Brzesko Street Game - FOTO
SPORT - Aktualności
niedziela, 26 sierpnia 2018 22:34

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu organizatorów, na czele z  Piotrem Fijałkowskim i Michałem  Migdą oraz wsparciu finansowemu  sponsorów, w tym  burmistrza Grzegorza Wawryki,  miłośnicy koszykówki  mieli możliwość  oglądania lub uczestniczenia w 6. edycji Domers Brzesko Street Game 2018. Zawody miały być rozegrane na placu Kazimierza Wielkiego, jednak deszczowa aura zmusiła organizatorów do przeniesienia całej imprezy do hali ZSP nr 1 w Brzesku. Turniej rozegrany został na czterch koszach najazdowych w dwóch kategoriach –  open oraz U21. W rozgrywkach uczestniczyło 25 zespołów z Brzeska, Tarnowa, Krakowa, Bochni, Nowego Sącza, Przemyśla, a nawet z Zamościa.

 

Najlepszy wynik z drużyn brzeskich osiągnął team „Ja tu tylko sprzątam”, zajmując w kategorii U21 czwarte miejsce. Zwycięzcami  w tej kategorii została drużyna „211” z Bochni, która w finale pokonała tarnowian z „Houston”.

 

W kategorii Open zwycięzcami została krakowska  drużyna „Na stricie”, która pokonała zespól „Camaro” z Zamościa. W trakcie Domers BSG 2018 rozegrano turniej FIFA 18, którego zwycięzcą został Grzegorz Piasecki. Drużyny zostały nagrodzone przez organizatorów pucharami, medalami oraz bonami pieniężnymi.

(pr)

Fot. Piotr Tracz / bezwzględny zakaz powielania i kopiowania bez zgody redakcji.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .