WYBORY. Adam Kwaśniak jednak do sejmiku
WYDARZENIA - WYBORY 2019
niedziela, 02 września 2018 21:24

Adam Kwaśniak będzie jednak kandydował do sejmiku województwa małopolskiego – dowiedziała się nasza redakcja. Jeszcze kilka dni temu – co potwierdził nam jakiś czas temu wicestarosta brzeski Ryszard Ożóg – radny z Borzęcina wynegocjował miejsce na liście Komitetu Wyborczego Wyborców „Samorządy Razem” do Rady Powiatu Brzeskiego. – Na pewno radny Adam Kwaśniak byłby wzmocnieniem naszej listy – mówił wtedy wicestarosta Ożóg.

Jak dowiedziała się nasze redakcja Adam Kwaśniak będzie numerem dwa na liście PSL, po Stanisławie Sorysie. W tej sytuacji raczej na pewno, na liście do sejmiku nie znajdzie się Grzegorz Brach, wieloletni wójt gminy Dębno, a od blisko czterech lat jeden z zastępców dyrektora wydziału Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego.  Wicemarszałek Stanisław Sorys podkreśla, że kompletowanie listy się zakończyło. – Na tej liście jest miejsce dla radnego Adama Kwaśniaka. Jesteśmy po rozmowach: pan radny będzie starostował z naszej listy – mówił nam przed momentem Stanisław Sorys.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .