WYBORY. Ciepiela wygra w Tarnowie?
WYDARZENIA - WYBORY 2019
niedziela, 07 października 2018 00:00

Roman Ciepiela jest liderem sondaży wyborczego, który został przeprowadzony w Tarnowie przez dzienniki: Gazeta Krakowska i Dziennik Polski. Pewnie pokonuje w nim Kazimierza Koprowskiego – kandydata Zjednoczonej Prawicy. Na trzecim miejscu uplasował się kandydat KUKIZ 15 – Seweryn Pertyński. Dziwi słaby wynik Tomasza Olszówki, który był dopiero czwarty. Stawkę zamyka kandydat lewicy – Sławomir Błaszczak. Przewaga Ciepieli nad rywalem z PiS jest miażdżąca – ponad dwukrotna.

Prezydent Roman Ciepiela sondaż traktuje z rezerwą. – Pracuję na to wiele lat. Mam nadzieję, że mieszkańcy doceniają to co udało się zrobić w Tarnowie w ostatnich latach – mówi Ciepiela. Kandydat Kukiz 15 jest przekonany, że to on powalczy w II turze. – Zmobilizujemy jeszcze nasz elektorat – zapowiada. W sztabie Koprowskiego wynik nie chcą komentować. – Czas pokaże, naszym zdaniem źle dobrano respondentów – mówią. Tomasz Olszówka nie ukrywa rozczarowania. – Mamy najlepszy program – mówi o swoim komitecie
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr0602019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .