WYBORY. Stanisław Sorys nie zrezygnuje z mandatu
WYDARZENIA - WYBORY 2019
czwartek, 25 października 2018 22:07

Nic nie wskazuje na to, by wicemarszałek Małopolski Stanisław Sorys miał zrezygnować z mandatu radnego województwa małopolskiego. Takie spekulacje pojawiły się, zaraz po ogłoszeniu wyniku wyborów. Wicemarszałek miałby zrezygnować z mandatu na rzecz wiceprezydentury w Tarnowie – jeśli oczywiście 4 listopada Roman Ciepiela wygra w „dogrywce”. Jak dowiedziała się nasza redakcja Stanisław Sorys ma już plan na swoje życie. Wiadomo, że straci fotel wicemarszałka, bo po władze w Małopolsce sięgnie – Prawo i Sprawiedliwość.

Stanisław Sorys jest związany już zawodowo z wyższa uczelnią. Wykłada w Chrzanowie i – jak dowiedziała się nasza redakcja – ma tam zagwarantowany cały etat. Nadal sprawa otwartą jest jego współpraca w prezydentem Ciepielą. Nie wykluczone, że znajdzie się w najbliższym otoczeniu włodarza miasta – ale jako pełnomocnik, a to pozwoli mu zachować mandat radnego województwa małopolskiego.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .