WYBORY. Starosta dąbrowski już z nominacją
WYDARZENIA - WYBORY 2019
poniedziałek, 29 października 2018 00:00

Lesław Wieczorek będzie nowym starostą dąbrowskim – poinformował, podczas spotkania w Dąbrowie Tarnowskiej, poseł Wiesław Krajewski – lider struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości. Sukces Zjednoczonej Prawicy sprawił, że po raz pierwszy w historii odrodzonego samorządu jedna formacja polityczna ma bezwzględną większość. – Chciałem w imieniu własnym, jak i wszystkich radnych powiatu dąbrowskiego, wybranych z listy PiS, podziękować za ogromne zaufanie. Dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy w dąbrowskim samorządzie – zapewnia poseł Wiesław Krajewski.

Szefem samorządu powiatowego zostanie dr Marta Chrabąszcz. Wiceprzewodniczącymi zostaną Marian Czajor i Krzysztof Kupiec. Wicestarostą będzie Krzysztof Bryk, a członkami zarządu: Kamil Kwiatkowski, Andrzej Giza i Jarosław Bartoń. – Informujemy o naszych ustaleniach, by przeciąć wszelkie spekulacje na ten temat – mówi poseł Krajewski. Starosta – elekt Lesław Wieczorek zapowiada przeprowadzenie audytu i inwentaryzację tego co PiS zastał po wieloletnich rządach ludowców w powiecie dąbrowskim. Poprawa infrastruktury drogowej, szkolnej, gruntowna modernizacja dąbrowskiego szpitala i wsparcie dla lokalnego biznesu – to priorytetowe działania zaplanowane przez nowe władze powiatu dąbrowskiego.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .