Reklama
Iwkowa. Niebawem poznamy laureatów
WYDARZENIA - Iwkowa
wtorek, 06 listopada 2018 21:28

Po raz kolejny Bogusław Kamiński, wójt Iwkowej ogłosił konkurs „Człowiek Roku” i Firma Roku”. Laureatów poznamy niebawem. Konkurs organizowany jest w kilku kategoriach:  Przedsiębiorca (zatrudniający do 3 pracowników);  Przedsiębiorca (zatrudniający powyżej 3 pracowników);  Społecznik; Gospodarz;  Ambasador Gminy Iwkowa. - Celem konkursu jest prezentacja i promocja osób fizycznych oraz prawnych (firm) z terenu Gminy Iwkowa, które w sposób istotny i ponadprzeciętny swoją pracą przyczyniły się do zaspokojenia potrzeb społeczności lokalnej oraz rozsławienia imienia i autorytetu Gminy tłumaczy wójt Bogusław Kamiński.


 Z wnioskiem o przyznanie tytułu w poszczególnych kategoriach mogli występować:  Wójt Gminy Iwkowa; Radni Gminy Iwkowa; Przedsiębiorcy oraz organizacje społeczne i społeczne działające na terenie Gminy Iwkowa (Rady: Sołeckie, Rodziców, Pedagogiczne, Parafialne i inne); Mieszkańcy Gminy Iwkowa. Jak podkreślają organizatorzy ocenie będą podlegały: wyróżnienia nadawane będą w następujących kategoriach: - Przedsiębiorca (zatrudniający do 3 pracowników) - Przedsiębiorca (zatrudniający powyżej 3 pracowników) - Społecznik (osoba, która swoją postawą i zaangażowaniem przyczyniła się do . rozwoju i promocji Gminy Iwkowa w zakresie: kultury, sportu, oświaty, zdrowia i innej działalności społecznej) - Gospodarz (osoba prowadząca gospodarstwo rolne, ogrodnicze lub sadownicze) - Ambasador Gminy Iwkowa (osoba mieszkająca poza Gminą Iwkowa, która w sposób ponadprzeciętny przyczyniła się lub przyczynia do rozwoju i promocji naszej gminy). Wójt Gminy Iwkowa jako inicjator przedsięwzięcia corocznie zaprosi do składu Kapituły Konkursowej reprezentantów - specjalistów stosownie do wyżej wymienionych kategorii. Członkowie Kapituły wybierają spośród siebie Przewodniczącego i Zastępcę Przewodniczącego. Listę uhonorowanych osób i firm ustala w każdym roku Kapituła Konkursowa. Wręczenie wyróżnień następować będzie raz w roku podczas uroczystości gminnych.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatrbane2

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .