Brzesko. Postaw na rodzinę
WYDARZENIA - Brzesko
piątek, 30 listopada 2018 14:17

Postaw na rodzinę to projekt realizowany przez Miejski Ośrodek Kultury oraz Fundację CAN – PACK. Organizatorom marzy się rozwijanie twórczej inicjatywy, pomysłowości i wiary we własne siły. Turniej jest częścią projektu „Postaw na rodzinę”, którego pomysłodawczynią jest Karolina Kluz osoba  z umiarkowaną niepełnosprawnością, pracująca w MOK w Brzesku, artystyczna dusza – pisze wiersze, w sposób ciekawy patrzy na otaczającą rzeczywistość. Uczestnicy konkursu uczniowie szkół podstawowych od 13 roku życia z rodzicami, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z rodzicami, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z rodzicami, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z rodzicami lub opiekunami oraz uczniowie szkół specjalnych - od 13 lat z rodzicami.

Instruktorzy Miejskiego Ośrodka Kultury przygotowali kilka konkurencji dla dzieci i rodziców (bazując na popularnych programach „Familiada”, „Kocham cię Polsko”. Będzie siedem kategorii, w których będzie po dwa lub trzy zadania związanych z tematyką kategorii, za wykonanie poprawnie zadań będą przyznawane punkty. Po trzeciej kategorii odpadnie drużyna z najmniejszą ilością punktów, po piątek kategorii odpadnie kolejna. Do finału przystępują dwie drużyny,  które uzyskały największą ilość pkt wykonując zadania z dwóch ostatnich kategorii. Podczas finału gracze grają o kosz niespodzianek. Zwycięska drużyna wygrywa główną nagrodę, a wszyscy uczestnicy otrzymują drobne upominki za udział.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr052019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .