Reklama
Szczurowa. Biblioteczne spotkania
WYDARZENIA - Szczurowa
wtorek, 11 grudnia 2018 19:48

Od 116 lat jest jedną z ulubionych maskotek dzieci oraz wielu dorosłych. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu czyli Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo: „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś".

Gminna Biblioteka w Szczurowej, już kolejny raz świętowała ten dzień z przedszkolakami, które wraz z Panią Anetą Szot uczestniczyły w dwugodzinnym bloku zajęć poświęconemu temu dniowi. Na początku spotkania dzieci zaprezentowały swoje maskotki, nadały imię Misiowi maskotce biblioteki- Krzyś. Kolejno słuchały czytanych bajek o misiach w interpretacji Pani Anny Gdowskiej i brały udział w licznych zgadywankach.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .