Reklama
Szczurowa. Gala sportu
WYDARZENIA - Szczurowa
niedziela, 23 grudnia 2018 23:38

Niedawno w sali Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej odbyło się spotkanie podsumowujące dokonania sportowe uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu Gminy Szczurowa za 2018 rok. Młodzi sportowcy z naszej gminy w swojej aktywności na rzecz szkoły wyróżniali się postawą sportowców, godnie reprezentowali gminę w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu, województwa i na szczeblu ogólnopolskim. Potrafili mobilizować do sportowej rywalizacji.


- Sport kształtuje zarówno ciało, jak i osobowość człowieka. Regularne treningi uczą samodyscypliny, pokory, cierpliwości, pewności siebie. Z tego miejsca pragnę złożyć serdeczne gratulacje naszym młodym utalentowanym sportowcom. Wiem, że Wasze osiągnięcia to wynik ciężkiej pracy, długich treningów i poświęconego czasu. Życzę wszystkim młodym sportowcom kolejnych sukcesów, które pozwolą Wam sięgać po najwyższe światowe wyróżnienia. Trenerom, nauczycielom wychowania fizycznego i działaczom sportowym życzę dalszej owocnej pracy na rzecz rozwoju sportu w naszej gminie”- powiedział Zbigniew Moskal- wójt Gminy Szczurowa.„Cieszymy się i jesteśmy dumni z tych młodych ludzi, którzy dzisiaj odznaczają się w sporcie, bowiem mają swój cel i aktywnie do niego zmierzają”- podkreślił Marek Biernat- Przewodniczący Rady Gminy Szczurowa. „Wśród przybyłych na dzisiejszą galę młodych sportowców są też młodzi strażacy, którzy reprezentują gminę w zmaganiach sportowych młodzieżowych drużyn pożarniczych, osiągając wspaniałe wyniki na szczeblu powiatu i województwa. Życzę wszystkim, aby świadectwa szkolne były równie wysokie jak osiągnięcia sportowe”- mówił Piotr Mikuś- radny powiatowy. Zbigniew Moskal, wójt gminy Szczurowa oraz Marek Biernat, przewodniczący Rady Gminy Szczurowa, Piotr Mikuś, radny powiatowy oraz dyrektorzy poszczególnych szkół wręczyli sportowcom i rodzicom pamiątkowe dyplomy oraz medale.  (mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .