Ryglice. Noworodek plus w gminie
WYDARZENIA - Region Tarnowski
poniedziałek, 31 grudnia 2018 22:07

Od stycznia 2019 r. ruszamy z programem NOWOWRODEK+. Do każdego mieszkańca gminy Ryglice, urodzonego w dacie od 21 października 2018 r. trafi okolicznościowy upominek oraz list gratulacyjny burmistrza Ryglic. Maluchy otrzymają pluszowego misia, który na szaliku będzie mieć wyhaftowany herb oraz napis: WITAMY W GMINIE RYGLICE. Przygotowany upominek ma nie tylko sprawić przyjemność rodzicom, ale też podkreślić ich związek z naszą gminą. Dzieci to przyszłość naszej gminy, nowe ogniwo jej rozwoju. Gratulacje na ręce rodziców będzie składać burmistrz Ryglic, który odwiedzi najmłodszych mieszkańców w ich domach – mówi burmistrz Paweł Augustun. Społecznym koordynatorem programu będzie położna P. Dorota Turczyn.


(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr0602019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .