Reklama
Dziecięca marka z Brzeska w Pytaniu na Śniadanie! Wcześniej była wyróżniona przez brytyjską redakcję magazynu VOGUE
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 12 lutego 2019 13:19

rev1Brzeska marka rêver KIDS gościła niedawno w programie Pytanie na Śniadanie. To dla niej kolejne medialne wyróżnienie w ostatnich miesiącach.


Właścicielka marki, Sabina Hajdo-Piórek, miała przyjemność zasiąść na kanapach popularnego programu śniadaniowego pod koniec stycznia. Rozmowa prowadzona przez Monikę Zamachowską dotyczyła powstania marki, ubrań i stylu najmłodszych. Pojawiła się także wzmianka o Brzesku. Jednak głównym powodem zaproszenia do warszawskiego studia było wyróżnienie marki przez brytyjską redakcję magazynu VOGUE. Pod koniec ubiegłego roku po raz czwarty (na przełomie zaledwie kilku miesięcy!) na łamach biblii mody pojawiała się informacja o kolekcjach rêver KIDS.

rev3- Zaproszenie do Pytania na Śniadanie było ogromną frajdą i zaszczytem. Cieszę się, że dzięki małym modelom, którzy zostali wybrani w internetowym castingu, mogłam zaprezentować polskim widzom moje ubrania – mówi Sabina Hajdo-Piórek.

rêver KIDS  to młoda polska marka założona w 2015 roku. Powstała z myślą o najmłodszych, jako odpowiedź na „sieciówkowe” krzyczące napisami i feerią barw produkty. Znakiem rozpoznawczym marki są najwyższej jakości materiały oraz doskonałe wykończenie. Klasyczne fasony, dbałość 
o detale i wygoda, które w połączeniu pastelami, szarościami i bielą tworzą spójne i dopracowane kolekcje. Projekty są proste i subtelne, dzięki czemu podkreślą delikatność najmłodszych.
Wszystkie produkty, które zachwycają kolejnych klientów powstają w Polsce, w malutkiej pracowni. rêver KIDS  nie wypuszcza długich serii, a to czyni poszczególne produkty wyjątkowymi. Dodatkowo 
w swojej ofercie posiada opcję szycia na miarę, dlatego każde zamówienie może zostać indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Produkty dostępne są na www.reverkids.com, a markę można śledzić na Facebooku i Instagramie.

(pr)

Relacje wideo z programu Pytanie na Śniadanie

- rozmowa:https://bit.ly/2SHZvyd
- backestage:https://bit.ly/2SxsZ1D


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .