Cenna inicjatywa Fundacji im. Jana Tarnowskiego
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 18 lutego 2019 20:39

To bardzo cenna inicjatywa Fundacji im. Jana Tarnowskiego. Niedawno przy parafii Miłosierdzia w Brzesku czynny jest punkt konsultacyjny oferujący bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną dla osób pokrzywdzonym przestępstwem. Punkt jest czynny w każdy wtorek w godzinach od 14.00 do 18.00 w Sali nad kawiarenką. Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego zgodnie z zapisami umowy numer DFS-II7211.212.2019 zawartej z Ministerstwem Sprawiedliwości uprzejmie informuje, że realizuje projekt ministerstwa w zakresie udzielenia pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom przestępstw i osobom im najbliższym ze środków Funduszu Sprawiedliwości.

Projekt jest realizowany od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2021 roku, w jego ramach w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 13 utworzony został Okręgowy Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem oraz lokalne punkty pomocy w Tuchowie, Bochni, Brzesku i Dąbrowie Tarnowskiej. Podstawowym celem działania ośrodka i lokalnych punktów jest zapewnienie wsparcia w uzyskaniu bezpłatnej i profesjonalnej pomocy prawnej, psychologicznej oraz innych świadczeń osobom pokrzywdzonym przestępstwem.
(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr052019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .