Strzelce Wielkie. Szkolenia z Internetem
WYDARZENIA - Szczurowa
poniedziałek, 04 marca 2019 22:15

Kilkunastu seniorów brało udział w realizacji projektu Fundacji - Instytut Myśli Innowacyjnej z Nowego Sącza. A wszystko w ramach „Małopolski e-Senior”. Projekt skierowany był do osób 65+. Jako pierwsi 13 lutego 2019 r. otrzymali na własność tablety oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu. Uroczystego wręczenia dokonał przedstawiciel Fundacji pan Andrzej Chronowski z Nowego Sącza.

Warsztaty prowadzi pan Jacek Leszczyński bardzo profesjonalnie, posiada również wielką cierpliwość żeby okiełznać niesfornych seniorów. To projekt dla całej Małopolski. Jako seniorzy czujemy się zobligowani do maksymalnego zaangażowania. Czeka nas jeszcze parę spotkań utrwalających zdobytą wiedzę, już na swoim sprzęcie. Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacje i zdobywanie wiedzy, tylko trzeba nas docenić.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr062020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .