Czchów. Sto lat pani Zosi
WYDARZENIA - Czchów
piątek, 12 kwietnia 2019 09:43

Niewiele osób ma możliwość doczekania tak pięknego jubileuszu, a dla znakomitej większości z nas wydaje się wręcz nie do osiągnięcia. A jednak do tak niecodziennego święta doszło w Gminie Czchów 31 marca, bowiem swoje 100 urodziny obchodziła mieszkanka Biskupic Melsztyńskich – Pani Zofia Małek. - Dwustu lat w zdrowi i szczęcsiu – mówił do Dostojnej Jubilatki burmistrz Marek Chudoba.


Setna rocznica urodzin Pani Zofii jest też szczególnym powodem dumy dla mieszkańców oraz władz samorządowych Gminy Czchów, dlatego z życzeniami do Szanownej Jubilatki udali się również Burmistrz Czchowa  Marek Chudoba wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Zofią Kułakowską. Ponadto obecni byli: przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Radna Rady Miejskiej w Czchowie Bernadeta Salamon oraz Sołtys Sołectwa Biskupice Melsztyńskie Bogumiła Kuboń.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr012020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .