Dębno. Turniej o Puchar Wójta
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 26 kwietnia 2019 00:00

Uwaga – rozpoczeły się zapisy. 1 maja 2019 roku na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Orzeł” Dębno w Woli Dębińskiej odbędzie się IV edycja Turnieju Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Dębno. Organizatorami turnieju jest Urząd Gminy Dębno oraz zwycięzca poprzedniej edycji – Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Dębińskiej. Wszystkie jednostki Ochotniczych Straż Pożarnych z terenu naszej gminy zapraszamy do wystawienia jednej drużyny.

Zgłoszenia należy składać do 25 kwietnia, do godziny 15:00. Szczegółowe informacje na temat turnieju, wzór zgłoszenia drużyny oraz niezbędne oświadczenia dostępne są w załączonym regulaminie oraz pozostałych załącznikach. - Zachęcam do udziału w tym wydarzeniu. Ma ono nie tylko charakter sportowy, ale także wymiar integracyjny – mówi naszej redakcji wójt Wiesław Kozłowski.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .