Reklama
Czchów. Jutro konsultacje
WYDARZENIA - Czchów
wtorek, 16 kwietnia 2019 20:36

Uwaga. Jutro bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Gminy Czchów na temat możliwości pozyskiwania środków unijnych. Urząd Miejski w Czchowie, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zapraszają mieszkańców Gminy Czchów zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych na konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Dyżur konsultanta odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Czchowie, 17 kwietnia br. w środę w godzinach od 9:00 do 11:30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem środków na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczej oraz w celu uzyskania informacji na temat możliwości ubiegania się o wsparcie w interesujących obszarach, w ramach perspektywy finansowej na lata 2014-2020.


Punkt Informacyjny Funduszach Europejskich w Tarnowie działa w strukturze Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Zainteresowanych zapraszamy również do siedziby Punktu w Tarnowie, ul. Wałowa 37. Termin dyżuru - 17 kwietnia 2019 roku (środa) godz. 9.00-11.30. Miejsce: Urząd Miejski w Czchowie - biuro nr 2 parter; ul. Rynek 12, 32-860 Czchów. Zapraszam osoby oraz instytucje zainteresowane preferencyjnymi pożyczkami na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej, dotacjami na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej oraz  pozostałymi możliwościami wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 – zachwala burmistrz Marek Chudoba.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .