Gnojnik. Mini Błysk” i „Błysk” z sukcesami
WYDARZENIA - Gnojnik
środa, 08 maja 2019 18:33

Mini Błysk” i „Błysk” – dwa zespoły taneczne, które na co dzień działają przy Centrum Kultury Gminy Gnojnik znowu odnoszą sukcesy. Postawa dziewcząt cieszy – bo to po „Szkrabach” są kolejne, eksportowe zespoły gminne. Niedawno w pińczowskiej hali widowiskowo-sportowej trwał VII Otwarty Turniej Tańca 2019. Plan turnieju wyglądał następująco: I blok – zespoły i soliści w dwóch kategoriach wiekowych 5-6 lat i 7-8 lat, blok II – zespoły i soliści w wieku; 9-11 lat, 12-15 lat, 16 lat i powyżej. Ten ogólnopolski turniej taneczny od wielu lat cieszy się ogromną popularnością.

W tym roku do wspomnianego turnieju zakwalifikowały się też nasze dwie formacje taneczne „Mini Błysk” i „Błysk”, działające przy Centrum Kultury w Gnojniku. Jak podają organizatorzy  w tegorocznych prezentacjach konkursowych w Pińczowie wzięło udział ponad 1000 uczestników. – Cieszy mnie aktywność naszych zespołów. Mam nadzieję, że lista nagród i wyróżnień znacznie się wydłuży, a już dzisiaj zapraszam na oglądanie występów dzieciaków, podczas tegorocznych imprez plenerowych – zachęca Sławomir Paterek, wójt gminy Gnojnik.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .