Reklama
Dni Gnojnika pod patronatem wójta Sławomira Paterka
WYDARZENIA - Gnojnik
poniedziałek, 17 czerwca 2019 21:01

Wiele atrakcji zapowiadają organizatorzy kolejnej edycji Dni Gminy Gnojnik. – W tym roku święto zaplanowano na ostatnich weekend czerwca. Od kilku lat organizujemy je w innym terminie niż Baszta Jazz Festival w Czchowie, po to aby stworzyć mieszkańcom naszej gminy możliwość uczestniczenia w obydwu wydarzeniach kulturalnych, oczywiście na Dni Gminy Gnojnik serdecznie zapraszamy także sąsiadów z Czchowa, Iwkowej, Brzeska, Nowego Wiśnicza czy gminy Dębno – zachęca Sławomir Paterek, wójt gminy Gnojnik.   W tym roku impreza odbędzie się 29 i 30 czerwca. W pierwszym dniu tego wyjątkowego wydarzenia artystyczno - kulturalnego, w sobotę zaplanowano imprezy o charakterze sportowo – rekreacyjnym. Wieczorem koncert gwiazdy muzyki disco polo. Na scenie w Parku w Gnojniku zaprezentuje się grupa „Power Play”, która w ostatnich latach wylansowała kilka wielkich przebojów tego gatunku muzycznego. Natomiast wieczorem odbędzie się Dyskoteka, którą poprowadzi znany w Polsce DJ.

W drugim dniu impreza rozpocznie się o godzinie 15. Najpierw tradycyjny blok imprez dla dzieci. Będą zatem zapewne piosenki, konkursy z nagrodami, wiele niespodzianek. Potem zaplanowano prezentację lokalnych wykonawców. Będziemy podziwiali takie lokalne gwiazdy jak „Mini Błysk”, „Szkraby”, „Lewaki”, „Błysk” i „Cheerliderki”. Oczywiście nie zabraknie koncertu Gminnej Orkiestry Dętej z Gnojnika. A na koniec gwiazda wieczoru: zespół Ciupaga z Łącka, który z powodzeniem uczestniczył w jednym z telewizyjnych Show, kradnąc serce między innymi Agnieszce Chylińskiej.  - Tradycyjnie już nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Dla dzieci będą zjeżdżalnie, konkursy, jakieś malowania twarzy, przygotujemy także stoiska gastronomiczne. Nasz pomysł jest taki, by Dni Gminy Gnojnik były wspólnym świętem, sposobem na integrację lokalnej społeczności. Zaproszenie zespołu grającego folk góralski oraz gwiazdy disco polo wpisuje się w oczekiwania naszych mieszkańców. Zapraszam 29 i 30 czerwca do Gnojnika. Przygotujemy wiele atrakcji i garść niespodzianek – zachwala imprezę  Sławomir Paterek., Dodajmy, że organizatorem tego wydarzenia jest Centrum Kultury Gminy Gnojnik, która to instytucja od lat doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków. Nasza redakcja jest jednym z patronów medialnych wydarzenia. Spotkajmy się w ostatni weekend czerwca w Gnojniku.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

ikp2a

akw4

345px X 300px  100dpi sak

prr092019a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .