Kopacze Wielkie. Trwa remont Domu Ludowego
WYDARZENIA - Szczurowa
poniedziałek, 17 czerwca 2019 21:02

Niedawno rozpoczęły się prace remontowe w budynku Domu Ludowego w Kopaczach Wielkich. Zadanie obejmuje wykonanie kompleksowego remontu pomieszczeń z przeznaczeniem na sale świetlicowe oraz spotkań dla mieszkańców, zaplecze kuchenne i sanitariaty. Do poszczególnych pomieszczeń  zostanie zakupione wyposażenie. Wykonana będzie termomodernizacja budynku wraz z wymianą okien i drzwi oraz nowe pokrycie dachowe.
W ramach projektu powstanie również dojazd do obiektu, parking wraz z oświetleniem zewnętrznym i monitoringiem, a także mała architektura w postaci ławek, koszy na śmieci i altany. Cały teren będzie ogrodzony. Koszt zadania wynosi 990 tys. zł i jest w 75 procentach finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020. – Mam nadzieję, że prace będą przebiegały bardzo sprawnie. Cieszy nas fakt, że co czwarta złotówka to dotacja Unii Europejskiej – mówi Zbigniew Moskal, wójt gminy Szczurowa.


(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .