Imprezowe lato w Wojniczu
WYDARZENIA - Region Tarnowski
piątek, 12 lipca 2019 13:01

To będzie imprezowe lato w Wojniczu. Władze gminy i miasta na najbliższe miesiące przygotowały szereg kulturalnych wydarzeń. Cały cykl wydarzeń rozpocznie Kino Plenerowe w Parku Miejskim w Wojniczu, które odbędzie się 13 lipca. Dzień później, 14 lipca zaplanowane zostały zawody rowerowe „Dare 2b MTB Maraton Wojnicz 2019”. Ten maraton to idealne połączenie rodzinnej rozrywki i zabawy z prawdziwą kolarską rywalizacją. Przygotowany został z myślą o zawodnikach zarówno tych bardzo doświadczonych, prezentujących wysoki poziom sportowy, jak i najmłodszych, dopiero poznających smak rowerowej przygody.

Kolejna propozycja to „Letnie granie”, które 20 lipca odbędzie się na wojnickim Rynku. Będzie to powrót muzycznych koncertów na główny plac w Wojniczu. Muzyczną gwiazdą wydarzenia będzie zespół disco polo Bayera. Tydzień później, 28 lipca, na mieszkańców czeka duża impreza kulinarna. Będzie to Małopolski Festiwal Smaku, który jest kampanią województwa małopolskiego promującą produkty regionalne z Małopolski. Wśród ośmiu wyróżnionych do organizacji tego przedsięwzięcia gmin z terenu całej małopolski znalazła się gmina Wojnicz.

To jednak nie wszystko.

W tym roku Wojnicz będzie gospodarzem także Dożynek Powiatu Tarnowskiego. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia muzyczną gwiazdą będzie Halina Młynkowa.
(mir)

wojnicz5

wojnicz6

wojnicz7

 

wojnicz8


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .