Dębno. II Turniej Sołectw
WYDARZENIA - Dębno
poniedziałek, 15 lipca 2019 20:10

Po raz trzeci w Dębnie odbędzie się Turniej Sołectw. – Zapraszam wszystkich w niedzielę, 28 lipca 2019 r. o godz. 14. Spotkajmy się przy scenie w Dołach, gdzie  odbędzie się III Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Dębno. W zawodach uczestniczyć mogą drużyny z poszczególnych sołectw z terenu naszej gminy, które do 19 lipca zgłoszą swój udział w Referacie Promocji, Rozwoju i Wsparcia Inwestycji (II piętro, p.213). Z każdego sołectwa może być tylko 1 drużyna. To będzie nasze wspólne święto. Rywalizacja, rywalizacją, ale przyświecała nam będzie przede wszystkim dobra zabawa – zapewnia wójt gminy Dębno, Wiesław Kozłowski.


Drużyny, zgłoszone do turnieju, rywalizując o miano najlepszej wsi, będą musiały się wykazać nie tylko sprawnością fizyczną, ale również zręcznością i pomysłowością. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w wydarzeniu i do wspierania swojej reprezentacji. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych konkurencji. Liczą na przestrzeganie zasad FAIR PLAY.  – Chcemy, by konkurs miał wpływ na integrację lokalnej społeczności. Poprzednie dwie edycje utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto go organizować – dodaje wójt Kozłowski.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .