Kwików. Remiza w rozbudowie
WYDARZENIA - Szczurowa
środa, 17 lipca 2019 22:06

Niedawno rozpoczęły się prace budowlane przy rozbudowie remizy OSP w Kwikowie. Przedmiotowe zadanie obejmuje rozbudowę, termomodernizację całego budynku, remont dachu, częściową wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz roboty wewnątrz strażnicy. W ramach prac wykonany zostanie również nowy monitoring oraz zagospodarowane zostanie otoczenie budynku.

Wykonawcą wyłonionym w procedurze przetargowej jest Firma Handlowo - Usługowa EL- BUD Leszek Wójcik. Koszt tego zadania wynosi 906 795,05 zł i jest w 75% współfinansowany w ramach dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020. - Jestem przekonany, że prace będą przebiegały sprawnie i zakończą się w terminie przewidzianym umową – mówi naszej redakcji Zbigniew Moskal, wójt gminy Szczurowa.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .