Sufczyn. Dotacja na remizę
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 18 lipca 2019 19:16

Dokładnie 50 tys. złotych to kolejna dotacja jaką otrzymała Gmina Dębno z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach programu "Małopolskie Remizy 2019". Środki te zostaną wydatkowane na termomodernizację remizy strażackiej w Sufczynie wraz zagospodarowaniem terenu. Warto przypomnieć, że na zadania remontowo-budowlane w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie samorząd gminy otrzymał już środki z budżetu Województwa Małopolskiego w wysokości 31.619,00 zł.

W ramach realizacji zadania zaplanowano wykonanie elewacji budynku wraz z jego ociepleniem, podbicie fundamentów, malowanie dachu, remont kominów oraz wymianę stolarki drzwiowej. Ponadto zakres robót obejmie wykonanie podjazdu do garażu i schodów wejściowych. Wszystkie prace mają zostać zakończone do końca października bieżącego roku. – Dziękuję zarówno władzom samorządu województwa małopolskiego jak i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie - mówi naszej redakcji wójt Wiesław Kozłowski.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .