Wojnicz. Cykliści o puchar
WYDARZENIA - Region Tarnowski
czwartek, 18 lipca 2019 19:18

W Wojniczu odbył się maraton rowerowy MTB. Gmina Wojnicz od kilku lat gości już w kalendarzu każdego pasjonata wyścigów rowerowych. DARE To Be MTB Maraton to cykl zawodów kolarskich, odbywających się w południowej części województwa małopolskiego. Trasa w Wojniczu przygotowana została bardzo starannie. Organizator w porozumieniu z Urzędem Gminy Wojnicz przygotował trzy dystanse: FULL, HALF i QURTER zróżnicowane pod względem długości i stopnia trudności. Start i meta zawodów usytuowane zostały na boisku sportowym w Wojniczu.

Na każdym z trzech dystansów startujący zawodnicy nie mogli narzekać na nudę. Trasa przygotowana w myśl zasady im dalej, tym trudniej, nie pozwalała zasnąć i wysysała z każdego spore pokłady energii. W efekcie nikt kto zdecydował się na start nie opuszczał Wojnicza niezadowolony bowiem na każdym z dystansów można było znaleźć to, co stanowi o istocie MTB. W maratonie wzięło udział 150 osób .Organizator zadbał też o najmłodszych, na miasteczku startowym rozegrane zostały profesjonalne zawody rowerowe dla dzieci.
Wyniki klasyfikacji OPEN dla poszczególnych tras: Open QURTER: Adrian Rzeszutko, Marcin Prochownik, Tomasz Sikora; Open HALF: Michał Woźniczka, Jakub Cierniak
Marek Łuczkiewicz. Open FULL: Adrian Wawer, Kuba Tomski, Paweł Powroźnik.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .