Reklama
Sufczyn. Remont strażnicy
WYDARZENIA - Dębno
sobota, 31 sierpnia 2019 19:54

Rozpoczęły się prace remontowe remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie. Jest to kolejny budynek, który zostanie zmodernizowany w ramach wieloletniej realizacji na terenie gminy Dębno programu Małopolskie Remizy. W ramach prac modernizacyjnych zaplanowano ocieplenie budynku i wykonanie nowej elewacji, podbicie fundamentów, malowanie dachu, remont kominów oraz wymianę stolarki drzwiowej. Zakres robót obejmie także zagospodarowanie terenu przy budynku, w tym wykonanie podjazdu do garażu oraz schodów wejściowych.

Zadanie realizowane jest przez Przedsiębiorstwo Budowlano Remontowo Handlowe P.B.R. z siedzibą w Maszkienicach. Przewidywany koszt prac to niemal 280 tys. zł, z czego ponad 80 tys. złotych stanowi dofinansowanie pozyskane z budżetu Województwa Małopolskiego oraz z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie – wylicza Wiesław Kozłowski, wójt gminy Dębno.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .