Reklama
WYBORY. Znamy wszystkich kandydatów do Sejmu i Senatu
WYDARZENIA - WYBORY 2019
środa, 04 września 2019 17:34

Minął termin zgłaszania kandydatów w październikowych wyborach parlamentarnych. Oto kandydaci, którzy powalczą o 9 mandatów poselskich:

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
    1.    PIECZARKA Anna Maria
    2.    SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa
    3.    WOJTKIEWICZ Michał Jan
    4.    RUSECKA Urszula Beata
    5.    KRAJEWSKI Wiesław
    6.    SAK Piotr Paweł
    7.    CZECH Anna Małgorzata
    8.    BUKOWIEC Stanisław Marcin
    9.    ZAJĄC Mariusz Artur
    10.  KACZMARCZYK Norbert Jakub
    11.  SORYS Jarosław Jan
    12.  WAJDA Piotr
    13.  JACEWICZ Celina Joanna
    14.  JAŚKO Małgorzata Anna
    15.  KOPCZYŃSKA Magdalena Anna
    16.  ŻUROWSKI Kazimierz Józef
    17.  PIETRUSZKA Dariusz Piotr
    18.  SKRUCH Wojciech


KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI:
    1.    AUGUSTYN Urszula Danuta
    2.    WARDZAŁA Robert Marian
    3.    PAJĄK Jacek Paweł
    4.    PANKIEWICZ Lech Jerzy
    5.    KRUPA Barbara Maria
    6.    CYGONIK Grzegorz Maciej
    7.    KRAMARCZYK Jolanta Agata
    8.    JANAS Krzysztof Tadeusz
    9.    POLAŃSKA Anna Beata
    10.  KRAMARCZYK Adam Marian
    11.  ROJEWSKI Rafał Leszek
    12.  SADKIEWICZ Łukasz
    13.  SZKLARSKI Piotr
    14.  ŁACNA Magdalena Joanna
    15.  BŁESZYŃSKA Oliwia Julia
    16.  KLUZA Tomasz Antoni
    17.  GONDEK-PODOSEK Dominika Kinga
    18.  SAMBOR Bogusław


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
    1.    KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin
    2.    KORDULA Joanna Ewa
    3.    SORYS Stanisław Andrzej
    4.    DROŻDŻAK Ryszard
    5.    GAWEŁ Marcin Stanisław
    6.    KAMIŃSKI Bogusław
    7.    DUDA Grzegorz
    8.    SKALAK Anna Teresa
    9.    BIEDROŃ Adam Roman
    10.  ŁAKOMA Maria Stefania
    11.  ZALEWSKI Marian Józef
    12.  DĄBROŚ Stella Józefa
    13.  ŻAK Tadeusz Kazimierz
    14.  POWROŹNIK Magdalena Anna
    15.  CHMIELA Artur Piotr
    16.  MYŚKÓW-SKOCZEK Beata Maria
    17.  TOKARCZYK-KOZIOŁ Małgorzata Anna
    18.  MIKOS Marcin Krzysztof

 

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ:
    1.    JABŁOŃSKI Jacek Andrzej
    2.    WOŹNIAK Jerzy Andrzej
    3.    SKOWROŃSKA Ewa
    4.    KOCOŃ Dorota
    5.    PIWOWARSKI Stanisław Andrzej
    6.    SIENICKA Agnieszka Anna
    7.    CZAPKIEWICZ Antoni
    8.    WILCZYŃSKA Maria Bernadeta
    9.    DAŃDA Przemysław Tomasz
    10.  WĘGRZYN Przemysław
    11.  JEWUŁA Romana Anna
    12.  NIZIOŁEK Renata Lucyna
    13.  KONOPKA Liliana Karolina
    14.  BOROWICZ Artur Łukasz
    15.  MAŁEK Justyna Magdalena
    16.  MROZOWSKI Maciej Jan
    17.  SERWIN Alicja Łucja
    18.  SZTORC Andrzej Stefan


KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ:
    1.    KWAŚNIK Czesław Alfred
    2.    MACOŃ Radosław Michał
    3.    WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz
    4.    ŁACH Barbara Janina
    5.    POCIĘGIEL Grzegorz Wojciech
    6.    SZUBA Andrzej Piotr
    7.    SMOLA Agata Magdalena
    8.    JEZIOREK Ewelina Anna
    9.    MUCHA Marta Magdalena
    10.  LECHOWICZ Maria Barbara
    11.  STACHOWICZ Kamil
    12.  BORYCZKA Alina Barbara
    13.  SERAFIN Karol Zygmunt
    14.  SOSIN Maciej Zbigniew
    15.  NOWAK Jadwiga Maria
    16.  NIEDZIUŁKA Bartłomiej Bogusław
    17.  GAGATEK Krzysztof Grzegorz


Kandydaci do Senatu w okręgu nr 34 (powiaty: bocheński, brzeski, proszowicki, wielicki)
1. Bernacki Włodzimierz (PiS)
2. Chodur Mirosław (KWW Mirosława Chodura)
3. Kozak Wojciech (PSL)
4. Kozioł Artur (Koalicja Obywatelska)

 

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 35 (miasto Tarnów, powiaty: tarnowski, dąbrowski)

1. Karciński Zbigniew (PSL)
2. Klich Dariusz (Konfederacja)
3. Wiatr Kazimierz (PiS)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

akw4

345px X 300px  100dpi sak

prr092019a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .