Brzesko. Święto Chleba
WYDARZENIA - Brzesko
sobota, 07 września 2019 20:37

Po raz kolejny w Brzesku zostanie zorganizowane Święto Chleba. W gronie organizatorów Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku, Izba Rzemieślnicza w Tarnowie, starosta brzeski Andrzej Potępa, ks. dziekan Józef Drabik oraz burmistrz Tomasz Latocha. - Zapraszamy na XIX Diecezjalne Święto Chleba, które odbędzie się 8 września na Placu Kazimierza Wielkiego – mói naszej redakcji starosta Andrzej Potępa.

O Godzinie 11.20 – zbiórka uczestników w budynku cechu, przy ulicy Ogrodowej, potem 11.30 – przemarsz na Plac Kazimierza Wielkiego, dalej zaplanowano wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych. O godzinie 12.00 – msza w intencji organizatorów, celebruje biskup tarnowski; 13.30 – część artystyczna – obrządek dożynkowy w wykonaniu kapeli z Pilzna, a o 13.50 – wystąpienia zaproszonych gości.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .