Gnojnik. Dla zdolnej młodzieży
WYDARZENIA - Gnojnik
wtorek, 17 września 2019 23:00

Gmina Gnojnik podpisała umowę z Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości na realizację projektu pod nazwą „Małopolskie Talenty – I i II etap edukacyjny – Gmina Gnojnik” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 10. Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.5 Wsparcie uczniów zdolnych, z Europejskiego Funduszu Społecznego.


W ramach tego projektu utalentowana młodzież ze wszystkich szkół funkcjonujących na terenie gminy będzie uczestniczyć w zajęciach rozwijających z matematyki, języka angielskiego i  informatyki. Zajęcia przedmiotowe zostaną poprzedzone cyklem spotkań, w czasie których uczniowie nabędą  umiejętności  komunikacji, pracy w zespole i uczenia się. Okres realizacji zaplanowano do 2022 roku. Wszystkie informacje odnośnie rekrutacji uczniów i harmonogramu prowadzenia zajęć można znaleźć na stronach internetowych szkół: PSP w Uszwi, PSP w Gosprzydowej, ZSP w Lewniowej i ZSP w Biesiadkach oraz bezpośrednio u dyrektorów tych placówek – zachęca wójt Sławomir Paterek.
Szczegółowe informacje można uzyskać również w Biurze Projektu: Referat Oświaty Gminy Gnojnik: nr tel. 14 68 69 600 wew. 30.

 
(pr)

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .