Szerzyny. Nowe boisko już otwarte
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 05 listopada 2019 00:00

Niedawno uroczyście otwarto i poświęcono zmodernizowane boisko przy Publicznej Szkole Podstawowej w Swoszowej. W ramach realizacji projektu w Swoszowej powstał nowoczesny obiekt, służący całej społeczności. Zakres robót objął wykonanie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach ok. 21 x 21 m z ogrodzeniem, wyposażeniem sportowym do gry w siatkówkę i koszykówkę, piłkochwytami o całkowitej długości ok. 24 m oraz ogrodzeniem o długości ok. 107 m.  Wartość inwestycji wyniosła 253 tys. zł, z czego pozyskana dotacja ze środków Województwa Małopolskiego wyniosła 158 tys. zł.

Serdecznie dziękuję Panu Wojciechowi Skruchowi – Przewodniczącemu Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Sejmiku Województwa Małopolskiego za zabieganie o wsparcie dobrego projektu Gminy Szerzyny i obecność podczas podpisania umowy. – dodaje Wójt Grzegorz Gotfryd. Zadanie zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa MIRS.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr062020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .