Wojnicz. Remont sal lekcyjnych
WYDARZENIA - Region Tarnowski
wtorek, 05 listopada 2019 22:28

Zakończył się remont sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej w Wojniczu. Powstała nowa pracownia językowa i informatyczna. - to jest kolejny dowód na to, że oświata jest dla mnie przysłowiowym „oczkiem w głowie” - zapewnia burmistrz Tadeusz Bąk. W ramach projektu „Małopolskie Talenty” gmina Wojnicz zrealizowała remont dwóch pomieszczeń lekcyjnych w Szkole Podstawowej w Wojniczu, które zostały adaptowane na pracownie językową i informatyczną.

Zakupiono również niezbędne wyposażenie dydaktyczne. Koszt ich utworzenia wyniósł 72180zł. Dla przypomnienia celem projektu „Małopolskie talenty” jest podniesienie kompetencji kluczowych 190 zdolnych uczniów z terenu Gminy Wojnicz będących uczniami Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Wojniczu oraz Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wielkiej Wsi poprzez rozwój ich uzdolnień oraz pogłębienie zainteresowań oraz aktywności edukacyjnej. W ramach projektu do końca października w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Wielkiej Wsi utworzona zostanie jeszcze jedna nowa pracownia multimedialna.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr062020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .