Reklama
W Wojniczu podpisano umowę na odbudowę dróg gminnych
WYDARZENIA - Region Tarnowski
środa, 06 listopada 2019 21:21

Do końca roku mają zostać wyremontowane nawierzchnie asfaltowe, które uległy zniszczeniu w wyniku intensywnych opadów atmosferycznych w Więckowicach, Olszynach i Dębinie Zakrzowskiej. 6 listopada w urzędzie miejskim w Wojniczu podpisana została umowa na wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Odbudowa dróg gminnych po wystąpieniu intensywnych opadów atmosferycznych w 2019 r. w miejscowości Więckowice, Olszyny i Dębina Zakrzowska gm. Wojnicz.”.

Zadanie podzielone zostało na trzy zakresy. Zakres pierwszy obejmuje remont drogi gminnej „Olszyny – Roztoka – Gwoździec”, drugi zakres dotyczy odcinka „Więckowice – Zagórze”, natomiast trzeci realizowany będzie na odcinku „Zakrzów – Dębina Zakrzowska”. Łączna wartość realizacji inwestycji wyniesie 948 246,00 zł. Zadanie otrzymało dofinansowanie w ramach środków na usuwanie klęsk żywiołowych z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. - Dziękuję ministrowi spraw wewnętrznych i wojewodzie małopolskiemu za przekazanie środków – mówi burmistrz Tadeusz Bąk.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .