Brzesko. Apel starosty
WYDARZENIA - Brzesko
czwartek, 07 listopada 2019 21:55

Dnia 11 Listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W 101.rocznicę, odzyskania niepodległości, nie zapomnijmy o tych, co walczyli byśmy żyli w wolnym i demokratycznym kraju. W tym dniu możemy okazać nasze przywiązanie do Ojczyzny, szacunek dla Niej oraz patriotyzm poprzez wywieszenie flagi Polski. Zachęcamy do tego mieszkańców – niech 11 listopada w naszych miejscowościach dominują biało-czerwone barwy. Zachęcam do tego wszystkich mieszkańców Brzeska i całego 7powiatu – mówi starosta Andrzej Potępa.

Pokażmy, że jesteśmy Polakami, wywieśmy flagi narodowe. Niech będzie nas widać. Niech będzie widać, że kochamy naszą Matkę – Polskę i że potrafimy być z tego dumni. Poznajmy nasze dzieje – naszą ponadtysiącletnią historię, kulturę, wielkich Polaków. Mamy podstawy, by być dumnymi z tego, że jesteśmy Polakami. Kto tylko może, niech weźmie udział w uroczystościach, a wcześniej niech wywiesi flagę narodową – symbol dumy z bycia Polakiem.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .