Czchów. Spore dotacje na wymiany pieców
WYDARZENIA - Czchów
czwartek, 07 listopada 2019 21:56

To szansa na sporą dotację do wymiany pieca. Burmistrz Czchowa Marek Chudoba przypomina o możliwości skorzystania z dofinansowania do wymiany starego pieca węglowego na nowoczesny kocioł na paliwo stałe tj. ekogroszek, pellet lub piec zgazowujący drewno. - Wszystkie informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Czchowie. Zapraszam do skorzystania oferty przez wszystkich mieszkańców naszej gminy – mówi w rozmowie z redakcją regionutarnowskiego burmistrz Marek Chudoba.

W ramach realizacji projektu 4.4.3 – „Wymiana niskosprawnych źródeł ciepła na nowoczesne kotły węglowe w wybranych gminach powiatów brzeskiego, tarnowskiego i dąbrowskiego” można otrzymać dofinansowanie w wysokości do 9000 zł. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie ankiety w Urzędzie Miejskim w Czchowie - pokój nr 16, numer telefonu 14 66 21 724.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .