Czworo wiceministrów z regionu tarnowskiego?
WYDARZENIA - Region Tarnowski
czwartek, 07 listopada 2019 21:57

Wiele wskazuje na to, że Piotr Sak, poseł Prawa i Sprawiedliwości, znany tarnowski adwokat, w przeszłości radny Rady Miejskiej w Tarnowie (2014 - 2019), a w latach 2010 – 2014 także radny sejmiku samorządowego województwa małopolskiego, zostanie sekretarzem stanu w resorcie sprawiedliwości. Jak dowiedziała się nasza redakcja, jego nazwisko „pojawia się” w dyskusji o składzie nowego rządu. Nasz informator twierdzi, że będzie jednym z trzech wiceministrów: obok Michała Wójcika i Sebastiana Kalety.

Wszystko wskazuje na to, że nadal wiceministrem zdrowia będzie Józefa Szczurek – Żelazko, poseł na Sejm, przez wiele lat dyrektor brzeskiego szpitala i radna województwa małopolskiego, w latach 2010 – 2015. W gronie kandydatów na wiceministra rolnictwa – o czym jako pierwszy pisał nasz portal – jest Norbert Kaczmarczyk. Wykluczyć nie można – co potwierdza nasze źródło w Porozumieniu Jarosław Gowina, że do resortu kierowanego przez Jadwigę Emilewicz, trafi także Stanisław Bukowiec.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .