Szczurowa. Osiem tysięcy złotych na wymianę pieca
WYDARZENIA - Szczurowa
czwartek, 21 listopada 2019 22:00

Nawet osiem tysięcy złotych dotacji do wymiany pieca, to nie lada gratka dla mieszkańców naszej gminy. Z jednej strony poprawimy stan skażenia środowiska, z drugiej to wsparcie dla mieszkańców – ocenia projekt wójt Zbigniew Moskal. W związku z realizowanym przez Gminę Szczurowa projektem pn.: „Wymiana niskosprawnych źródeł ciepła na nowoczesne kotły węglowe w wybranych gminach powiatów brzeskiego, tarnowskiego i dąbrowskiego” informujemy, że są jeszcze wolne miejsca dla osób chcących skorzystać z dofinansowania na zakup i montaż nowego kotła na paliwa stałe tj. węgiel kamienny frakcja, ekogroszek, pellet, drewno. Chętne osoby zapraszamy do składania ankiet do tutejszego Urzędu. Przypominamy, że maksymalna wysokość dotacji wynosi osiem tysięcy złotych na wymianę pieca oraz tysiąc złotych na modernizacje wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania.

Niezbędnym warunkiem uzyskania dofinansowania na wymianę pieca przez mieszkańców, którzy złożyli ankiety, jest pozytywny wynik oceny energetycznej oraz zakup kotła, który spełnia wymagania klasy 5. Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy pokój nr 26 lub pod numerem telefonu 14 632 09 48. - Zapraszam do udziału w tym programie – mówi wójt Moskal.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .