Tylko u nas. Będzie nowy wicewojewoda?
WYDARZENIA - Region Tarnowski
piątek, 29 listopada 2019 20:52

Nic nie wskazuje na to, by były poseł, były starosta tarnowski Michał Wojtkiewicz został drugim wicewojewoda małopolskim. Jak twierdzi nasze „źródło” na Nowogrodzkiej w Warszawie (siedziba Prawa i Sprawiedliwości) kandydatura Michała Wojtkiewicza nie uzyskała akceptacji władz partii. Jak wiadomo, wojewoda Piotr Ćwik ponownie będzie kierowała pracami Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Kto zostanie jego zastępcą/zastępcami?

Z naszych informacji wynika, że fotel wicewojewody małopolskiego nadal będzie dzierżył Zbigniew Starzec, który tę funkcję sprawuje od kilku lat, wcześniej był starostą oświęcimskim. Wiele wskazuje na to, że zostanie powołany także drugi wicewojewoda małopolski. Najwięcej szans ma na to były poseł PiS z Limanowej, Józef Leśniak. Był on posłem w poprzedniej kadencji, w latach młodości pracował w administracji we francuskim samorządzie.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr082020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .