Czchów. O złote pióro
WYDARZENIA - Czchów
poniedziałek, 09 grudnia 2019 22:28

Niedawno w Centrum Informacji Turystycznej w Czchowie podsumowano  3. już edycję Konkursu na Felieton o Złote Pióro '2019. Komisja w składzie: Agnieszka Śliz, Ewa Godlewska-Jeneralska oraz Jerzy Wojakiewicz ocenili nadesłane felietony. Zdaniem jurorów poziom zmagań był duży. – Ciekawa tematyka, ciekawe ujęcie tematu. Gratuluję wszystkim uczestnikom, a laureatom życzę powodzenia w kolejnych tego typu zmaganiach. Maja potencjał i – mam nadzieję – że go w przyszłości wykorzystają – mówiła Ewa Godlewska-Jeneralska, znana dziennikarka: była prezenterka Panoramy w TV2, wydawca Panoramy, a zarazem osobowość telewizyjna.


Ostatnio dyrektor MOKSiR Elżbieta Ogiela wraz z Jerzym Wojakiewiczem wręczyli nagrody i dyplomy: złote pióro dla Józefy Marecik, pióro Dorocie Grzegorzek za zajęcie II miejsca oraz pióro Kindze Motak za zajęcie III miejsca. - Serdecznie gratulujemy i zapraszamy młodzież na kolejną edycję konkursu. Dziękuję wszystkim za udział. Słowa podziękowania kieruję w stronę jurorów za trudną prace i rzetelną, obiektywną ocenę. Dziękuję także władzom gminy na czele z burmistrzem Markiem Chudobą za wsparcie i pomoc finansową przy organizacji konkursu - mówi naszej redakcji Elżbieta Ogiela.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .