Jurków. Spotkanie świąteczne
WYDARZENIA - Czchów
niedziela, 22 grudnia 2019 17:06

jurkowoplatek1To było udane bardzo spotkanie. Z inicjatywy Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Czchowie w remizie w Jurkowie odbyło się spotkanie opłatkowe przedstawicieli KGW z terenu Gminy Czchów oraz władz gminy. Zgodnie z tradycją składano sobie życzenia, było wspólne kolędowanie oraz smakowanie wigilijnych potraw, w tym specjałów pań z Czchowa - różnego rodzaju pierogów. Nie zabrakło oczywiście życzeń i wszelkiego rodzaju ciepłych serdeczności.

Wszystkim paniom, a za Waszym pośrednictwem Waszym rodzinom, bliskim, składam najserdeczniejsze życzenia. Pogody, zadowolenia, wszelkiej pomyślności. Niech te święta spędzone będą w gronie rodzinnym, w dostatku i zdrowi. Niech Boża Dziecina obficie obdzieli Was łaskami. Wszystkiego najlepszego w Nowym 2020 Roku. Wszelkiej pomyślności zawodowej i rodzinnej, a przede wszystkim szczęścia i dużo zdrowia – mówił w imieniu samorządu gminnego burmistrz Marek Chudoba.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .