Reklama
Drwinia. Kolejne miejsca rekreacji
WYDARZENIA - Region Bocheński
czwartek, 30 stycznia 2020 21:39

To już kolejne miejsca na terenie gminy Drwinia, gdzie aktywnie można spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Nowe miejsca rekreacji wyposażone są w nowoczesne urządzenia do ćwiczeń zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W Niedarach zamontowane zostały urządzenia dla dzieci typu: Biegacz – 1 szt., Rower i steper – 1 szt., Pajacyk i wahadło – 1 szt. Dla nieco starszych są: Biegacz – 1 szt., Orbitrek – 1 szt., Wahadło – 1 szt., Wioślarz – 1 szt., Ławka – 1 szt., Rower – 1. W Świniarach zamontowano obiekty małej arcjhitektury dla dzieci tj.: piaskownica kwadratowa 250x250 cm –1 szt.;karuzela tarczowa z siedziskami –1 szt.;huśtawka pojedyncza, siedzisko koszowe z łańcuszkiem –1 szt.; zestaw zabawowy –1 szt.;bujak sprężynowy -konik –1 szt.;trampolina kwadratowa wkopana –1 szt.;ławki parkowe z oparciem –2 szt.;-kosz na śmieci z daszkiem –1 szt.;-tablica informacyjna z regulaminem –1 szt.

Cały teren został uporządkowany. Nowe urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu z pewnością znajdą swoich amatorów i pozwolą aktywnie spędzić czas. Coraz więcej osób dostrzega potrzebę zmiany swego trybu życia. Wokół wszędzie propaguje się aktywność fizyczną i świadomość konsumencką w codziennym odżywianiu. Operacja pn.: „Poprawa infrastruktury publicznej i przestrzennej służącej zaspokajaniu potrzeb kulturowych i społecznych w miejscowości Niedary i Świniary” została współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie – u nas to widać, przekonuje wójt Jan Pająk.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .