Borzęcin. Zajęcia wstrzymane
WYDARZENIA - Borzęcin
piątek, 13 marca 2020 23:33

W trosce o bezpieczeństwo i w związku z potencjalnym zagrożeniem związanym z koronawirusem, działając zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz na podstawie Komunikatu Wójta Gminy Borzęcin w sprawie koronawirusa sars-cov-2, odwołujemy w dniach od 12 do 25 marca br. wszystkie wydarzenia kulturalne i zajęcia odbywające się w Gminnym Ośrodku Kultury w Borzęcinie i prowadzonych świetlicach terenowych. Pracownicy świetlic zobowiązani są do wywieszenia w miejscu widocznym na budynkach w których mieszczą się świetlice informacji: „W związku z potencjalnym zagrożeniem związanym z koronawirusem świetlica zamknięta w dniach od 12 do 25 marca 2020r.”


O ewentualnym przedłużeniu tego okresu poinformujemy w osobnym komunikacie. W siedzibie GOK Borzęcin (Dom Ludowy) przyjmujemy interesantów tylko w sprawach ważnych w godzinach od 8:00 do 16:00. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie (14 68 46 013) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. – mówi naszej redakcji dyrektor GOK, Piotr Kania.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr072020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .