Reklama
Borzęcin. Bieg został na razie odwołany
WYDARZENIA - Borzęcin
wtorek, 17 marca 2020 16:49

Zaplanowany na 29 marca 2020 roku Borzęciński Bieg Szlakiem Żołnierzy Niezłomnych został przełożony. Kiedy się odbędzie?  – Trudno w tej sytuacji podawać jakiś nowy termin. Mamy nadzieję, że uda się go zorganizować jesienią tego roku. Wierzę, że epidemia koronawirusa szybko odejdzie. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze w tym trudnym okresie dla wszystkich Polaków, dla całej ludzkości. Stąd taka decyzja. Zdrowie człowieka to przecież wartość bezcenna – mówi w rozmowie z naszą redakcją Janusz Kwaśniak, wójt gminy Borzęcin.


Włożyliśmy wiele trudu oraz serca w przygotowanie tej imprezy i z żalem zmuszeni jesteśmy poinformować Was o przełożeniu biegu – jednakże Wasze bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze w tym trudnym okresie dla wszystkich. Pragniemy Was poinformować, że wszyscy zawodnicy/-czki, którzy dokonali już opłaty startowej, automatycznie zostaną przeniesieni na nowy termin zawodów. Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w nowym terminie biegu – będą mogły bezpłatnie przepisać pakiet na innego uczestnika lub wybrać start w innych naszych zawodach biegowych w 2020 r. – tj. zawodach biegowych do 10 km lub Nordic Walking organizowanych przez Kępa Sport, po wcześniejszym zgłoszeniu faktu zamiany lub wybraniu innych zawodów – drogą mailową pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Mając na uwadze bardzo trudną sytuację w Polsce i na świecie liczymy na Waszą wyrozumiałość – ponieważ tak jak Wy chcieliśmy spotkać się, aby rozpocząć biegową wiosnę tym sportowym wydarzeniem upamiętniającym lokalnych Żołnierzy Niezłomnych, niestety los chciał inaczej. Wierzymy, że zrozumiecie naszą decyzję, nowa data biegu zostanie podana wkrótce – postaramy się aby był to dla Was dogodny termin – informuje Organizator Biegu Kępa Sport.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

fbprofil

pr122020

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .