Reklama
Brzesko. Zarażony lekarz, pielęgniarki i salowe
WYDARZENIA - Brzesko
niedziela, 29 marca 2020 18:49

Już pięciu pracowników brzeskiego szpitala jest zarażonych koronawirusem – cała piątka pracuje na oddziale chirurgii, dowiedziała się nieoficjalnie nasza redakcja. Liczba osób – pracowników szpitala, poddanych kwarantannie to około czterdzieści osób. Kilka oddziałów – o czym posialiśmy przed dwoma godzinami – jest zamkniętych.

A wszystko przez totalna głupotę jednego z mężczyzn, który pomimo zakazu, odwiedził swojego ojca w szpitalu. Okazało się, że był chory. Koronawirusa przekazał nie tylko ojcu, który trafił na oddział szpitala uniwermsyteckiego w Krakowie, ale także kilku pracownikom szpitala. Ile osób jest zarażonych – na razie trudno powiedzieć.

(mir)


Komentarze (4)

Pseudonim : Zatroskana 29 marzec 2020 19:07
Sami są sobie winni, po co wpuścili kogoś na oddział w czasie epidemii.
Pseudonim : q 29 marzec 2020 20:06
Całe Brzesko siedzi w domu, a w szpitalu takie jaja...
Pseudonim : Marco_M 30 marzec 2020 15:19
Osobnik łamiący prawo zagrażający życiu wielu osobom powinien zostać pozwany przez szpital i zapłacić wysokie odszkodowanie! Będzie to ostrzeżeniem dla wszystkich łamiących przepisy .
Pseudonim : xyz 30 marzec 2020 16:47
tez tak uważam, jednoczesnie na równo powinien byc osadzony ten, który dopuscil się takiego zaniedbania ze strony szpitala, a takze osoba nadzorujaca szpital, wyotwierane drzwi, bo raczej kominem ta osoba nie weszła do szpitala....

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rt ap

pr012021a

fbprofil

kk2021

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .