Powiat Brzeski. Konkursy unieważnione
WYDARZENIA - Brzesko
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 21:48

Póki co zostały unieważnione konkursy na dyrektorów szkół powiatu brzeskiego. Powodem jest koronawirus. W ten sposób miano wyłonić kandydatów na dyrektora: Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Brzesku, Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku, Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku, Zespołu Szkół w Szczurowej oraz Zespołu Szkół w Czchowie. Co zatem w tej sytuacji?

W zasadzie w grę wchodzą dwa rozwiązania: albo konkursy zostaną zorganizowane później, albo zarząd powiatu brzeskiego powierzy pełnienie funkcji dotychczasowym dyrektor – jak wyrażą taką zgodę, a w przypadku nowej szkoły – brzeskiego LO, wyznaczą kogoś z grona pedagogicznego. Z naszych informacji wynika, że ostateczna decyzja zapadnie kiedy będzie wiadomo jak rozwinie się sytuacja z koronawirusem w Polsce.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr062020

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .