Reklama
Górka z dotacją dla jednostki OSP
WYDARZENIA - Szczurowa
niedziela, 19 kwietnia 2020 15:27

Mamy dobrą informację dla mieszkańców Szczurowej. Ochotnicza Straż Pożarna w Górce jako jedna z trzech organizacji z całej Polski otrzymała dotację na organizację II etapu Forum Lokalnego Programu Równać Szanse. Nasza jednostka miała możliwość ubiegania się o tegoroczne forum z uwagi na to, że zrealizowany przez nas I etap forum został oceniony jako jeden z najlepszych w roku ubiegłym – mówi Piotr Mikuś, prezes OSP w Górce, koordynator Forum.


Celem forum jest opracowanie diagnozy środowiska lokalnego, której wyniki będą przedmiotem debaty podczas forum oraz powołanie zespołu do opracowania strategii działań prowadzących do wyrównania szans młodzieży w naszej gminie. Naszymi partnerami w realizacji forum są: Urząd Gminy Szczurowa i Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rt ap

pr012021a

fbprofil

kk2021

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .