Reklama
Szczurowa. Z krakowskiego Banku Żywności
WYDARZENIA - Szczurowa
piątek, 08 maja 2020 18:34

W sumie 25 ton żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Szczurowa rozdali właśnie pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczurowej. Wsparcie dotarło do gminy  w ramach „Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020”. Jest to program Unii Europejskiej, którego celem jest pomoc osobom o niskim statusie materialnym. Od kilku lat z tej formy wsparcia swoich mieszkańców korzysta także gmina Szczurowa.


Transport żywności oraz rozładunek zapewnili żołnierze 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej 111 Batalion Lekkiej Piechoty Kraków - Rząska. Mieszkańcy, którzy zostali zakwalifikowani do otrzymania pomocy żywnościowej zostaną wcześniej poinformowani o miejscu i terminie odbioru żywności przez pracowników GOPS. – Dziękuję oficerom, podoficerom i żołnierzom z Krakowa. Słowa podziękowania należą się także pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczurowej – mówi w rozmowie z nasza redakcją Zbigniew Moskal, wójt Szczurowej.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

062021

pr062021a

 

 

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .