Reklama
Dębno. Urząd nadal zamknięty, ale…
WYDARZENIA - Dębno
wtorek, 12 maja 2020 16:00

Urząd Gminy Dębno nadal pozostaje zamknięty dla osób z zewnątrz. Oczywiście nie oznacza to, że pracownicy nie załatwiają spraw. Nadal preferowany jest kontakt telefoniczny lub pocztowy (tradycyjny lub elektroniczny) Bezpośrednia obsługa interesantów możliwa jest przy załatwianiu między innymi rejestracji stanu cywilnego, w tym zgłoszenia zgonów; ewidencji ludności i dowodów osobistych; ochrony środowiska, w tym dotyczące decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji wydawanej na podstawie ustawy
z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko.


- Osobiście można załatwić też decyzji zezwalającej na usunięcie drzew lub krzewów wydawanej na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody. Natomiast inne sprawy, poza wymienionymi powyżej, realizowane będą przez urząd w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów. Podania, wnioski i inne dokumenty, w dalszym ciągu można wrzucać do skrzynki podawczej umieszczonej przy głównym wejściu do Urzędu. Prosimy o korzystanie z formy elektronicznej i telefonicznej do kontaktu z pracownikami. W sprawach pilnych, należy się umawiać z pracownikami na wizyty w Urzędzie – tłumaczy wójt Wiesław Kozłowski.
Do budynku Urzędu, interesanci są  wpuszczani pojedynczo, wejściem od strony bankomatu. Każda osoba zobowiązana jest do zakrycia ust i nosa zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, oraz zobowiązana jest poddać się dezynfekcji rąk środkami dostępnymi w Urzędzie. Osoby mające zewnętrzne oznaki chorobowe: kaszel, katar, wysoka temperatura – nie będą wpuszczane do Urzędu. Mieszkańcy są przyjmowani w godzinach między 9.00 a 14.00, od poniedziałku do piątku. Kontakt e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Kontakt telefoniczny: Dziennik podawczy – 14 631 85 60; Sekretariat  - 14 631 85 73.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .