Reklama
Zbigniew Wodecki w Łysej Górze
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 18 sierpnia 2008 18:54

Zbigniew Wodecki będzie gwiazdą zaplanowanych na najbliższą niedzielę (24 sierpnia) dożynek gminnych w Łysej Górze. – To artysta, który na scenie zawsze jest bardzo profesjonalny. Dlatego możemy spodziewać się czegoś niezwykłego – zachwala Andrzej Potępa, dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury, które organizuje dożynki. Słowa dyrektora należy brać serio. Zbigniewa Wodeckiego zna osobiście z wielu występów, bo przed laty z nim współpracował. – Wykonawcy podczas koncertów zachowują się różnie. Zbigniew Wodecki daje z siebie wszystko śpiewając i grając zawsze na żywo – zapewnia. Początek występu gwiazdy wieczoru o godzinie 18.30 na boisku Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Same obchody święta plonów rozpoczną się w tym samym miejscu mszą świętą o godzinie 14.00.

Potem podziwiać będzie można wieńce dożynkowe, dawne obrzędy ludowe towarzyszące zakończeniu zbiorów, a także występy zespołów ludowych, wśród których zobaczymy także „Łoniowiaków” znanych z akrobatycznych niemal elementów w swoim programie.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102018

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .