Apel Edwarda Czesaka wicemarszałka Małopolski
WYDARZENIA - Region Tarnowski
czwartek, 14 maja 2020 21:30

Kupujmy co Nasze, kupujmy co Małopolskie – apeluje wicemarszałek Małopolski, Edward Czesak. Jego zdaniem taki lokalny patriotyzm gospodarczy, w okresie pandemii, ma ogromne znaczenie. Zarówno rząd, jak i samorząd województwa małopolskiego dwoją się i troją, by nasza gospodarka, a tym samym my wszyscy – przeszliśmy przez ten etap w miarę najbezpieczniej, nie tylko pod względem zdrowotnym, ale także ekonomicznym i gospodarczym. W Małopolsce, w regionie tarnowskim mamy wiele doskonałych produktów – zachwala Edward Czesak.


Trzeba powiedzieć, że pewno niewiele byłby wart patriotyzm gospodarczy, gdyby w ślad za tym nie szła jakość i cena. I tutaj dotykamy sedna sprawy. Chociażby polska żywność jest nie tylko smaczna, ale także zdrowa, w dodatku  tańsza. Zresztą mowa nie tylko o polskiej żywności, ale także produktach przemysłowych, obuwiu, odzieży, chemii gospodarstwa domowego, etc, etc.. Nie mamy się czego wstydzić. Dzisiaj, kiedy każde miejsce pracy jest ważne, pamiętajmy o tym. Tylko wspierając naszą gospodarkę: lokalną, tę z naszej gminy, powiatu, subregionu tarnowskiego, małopolski czy kraju, wspieramy nasza przedsiębiorczość. Dzisiaj trudno określić skutki ekonomiczne pandemii. Wiem jednak jedno: wspólnie możemy je zminimalizować – dodaje wicemarszałek Edward Czesak.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr052020p

ofpowbrz

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .