Reklama
Dom Ludowy w Strzelcach Wielkich do remontu
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 14 maja 2020 21:32

Kolejna inwestycja w gminie Szczurowa. Dom Ludowy w Strzelcach Wielkich zyska kompleksową termomodernizacje, wymianę pokrycia dachowego oraz częściowo nową stolarkę okienną i drzwiową a także remont pomieszczeń na parterze obiektu. Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal w obecności Zofii Solak sołtysa Strzelec Wielkich podpisał umowę na remont budynku Domu Ludowego. Prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu  – w maju 2020 roku.


Wykonawcą prac będzie Zakład Usługowy Remontowo - Budowlany Jan Palej z Bochni. Łączna wartość planowanych robót wynosi 218 987,50 zł w tym pozyskane dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.  – Jest to kolejna inwestycja realizowana w obecnej kadencji samorządu naszej gminy w oparciu o środki unijne, pozyskane przez samorząd naszej gminy – mówi w rozmowie z naszą redakcją wójt Zbigniew Moskal.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102020

pr10spec

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .