Reklama
Gmina Dębno z maseczkami dla seniorów
WYDARZENIA - Dębno
czwartek, 14 maja 2020 21:32

Ponad 3 tysiące maseczek ochronnych trafiło do mieszkańców – do seniorów. Ufundował je wójt Dębna – Wiesław Kozłowski. Trafiły do osób powyżej 60. Roku życia dzięki wsparciu jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej  z Gminy Dębno. Pragnę serdecznie podziękować jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych za pomoc i za zaangażowanie w przeprowadzonej akcji. Po raz kolejny druhowie pokazali, że w momentach trudnych, w chwilach przełomowych dla zdrowia i życia mieszkańców naszej gminy, możemy na nich liczyć. W imieniu własnym, samorządu, a także w imieniu seniorów składam im za to serdeczne podziękowania – mówi wójt Wiesław Kozłowski.


Przypominamy, iż zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów każdy kto przebywa w miejscu publicznym ma obowiązek zakrywać usta i nos za pomocą maseczki, chusty czy przyłbicy. Niezależnie od tego, czy znajdujemy się w sklepie, urzędzie, na ulicy czy autobusie, wkraczając w jakąkolwiek przestrzeń ogólnodostępną, musimy zakryć twarz i zachować bezpieczną odległość. – Proszę wszystkich o przestrzeganie tych zasad. Tylko w ten sposób uchronimy siebie i bliskich. Dbajmy o siebie nawzajem – apeluje za pośrednictwem naszego portalu włodarz gminy Dębno.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

062021

pr062021a

 

 

 

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .